Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На охорону довкілля волинські платники спрямували 19,2 мільйона гривень екологічного податку

опубліковано 28 листопада 2022 о 09:05

Упродовж січня-жовтня 2022 року волинські господарюючі суб’єкти сплатили  до бюджету 19,2 мільйона екологічного податку.

Із загальної суми надходжень екологічного податку в області 14,2 мільйона гривень спрямовано до загального фонду, 5 мільйонів гривень – надходження  спецфонду.

Піклуватися про довкілля потрібно, чесно сплачуючи податки, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. Тому господарюючі суб’єкти, діяльність яких завдає шкоди навколишньому середовищу, зобов’язані зареєструватися платником екологічного податку.

Зокрема, реєстрацію платником екологічного податку повинні мати всі СГД, які здійснюють викиди забруднюючих речовин у повітря, скиди у водні об’єкти та розміщують відходи у спеціально відведених місцях.

Водночас у податковій службі наголошують: Волинь належить до регіонів, у яких не ведуться активні бойові дії. Отож, платники податків зобов’язані дотримуватися вимог закону і своєчасно перераховувати податки до бюджету.

Ефективна протидія військовій агресії рф вимагає належного фінансового забезпечення, як і вирішення поточних питань соціально-економічного характеру. Лише за умови неухильного дотримання вимог податкового законодавства всіма платниками держава і громади отримуватимуть кошти для протидії ворогу і фінансування соціальної сфери.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області