Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування, подають декларацію до 1 травня 2023 року

опубліковано 09 березня 2023 о 08:57

Декларація про майновий стан і доходи подається відповідно до ст. 179 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області та рекомендують платникам звітуватися дистанційно за посередництвом Електронного кабінету.

Строки подання декларації:

- фізичні особи - підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) та фізичні особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, - до 01 травня року, наступного за звітним;

- громадяни, у яких виникає обов’язок щодо подання податкової декларації - до 01 травня року, наступного за звітним;

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 49.20 ст. 49 Кодексу).

фізичні особи - підприємці (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) у разі припинення підприємницької діяльності - протягом 20 календарних днів місяця наступного за календарним місяцем, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням.

Важливо! У разі проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

- резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, - не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду;

- фізичні особи, у яких є право на податкову знижку, - до 31 грудня (включно) року, наступного за звітним.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області