Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Волині минулорічні доходи вже задекларували 1700 громадян 

опубліковано 16 березня 2023 о 08:58

За останніми даними волиняни відзвітувалися про понад 180 мільйонів гривень отриманих торік доходів. 1700 волинських декларантів визначили до сплати 5 мільйонів гривень ПДФО та 1 мільйон гривень військового збору.  

«Наша країна, як ніколи, потребує коштів для ефективної протидії загарбнику, відповідно - бездоганного виконання податкових зобов’язань усіма платниками податків. Зробити особистий фінансовий внесок у покращення обороноздатності держави може кожен, хто задекларує доходи і сплатить визначені законом податки», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.  

Посадовець підкреслив, що наразі волиняни досить активні у поданні річних податкових декларацій про майновий стан і доходи. Іншим потенційним декларантам  у Головному управлінні ДПС у Волинській області рекомендують не відкладати подання декларації на останні дні та скористатися можливостями звітування через Електронний кабінет.

Нагадаємо, що 1 січня 2023 року в Україні стартувала  кампанія декларування доходів громадянами за 2022 рік. 

Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік повинні заповнити і подати до 1 травня 2023 року громадяни, які отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб. Із огляду на доступність ІТ-сервісів, потенційним декларантам пропонується подати декларацію через Електронний кабінет.  

Про перебіг та особливості нинішньої деклараційної кампанії громадяни можуть дізнатися із тематичного банера «Деклараційна кампанія-2023» на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області. Відповіді на актуальні питання громадяни-декларанти мають можливість отримати щоп’ятниці у ході роботи тематичної гарячої лінії за номером телефону  (0332) 777-106 з 11.00 до 12.00.

Кожен декларант може отримати належну консультаційну допомогу і сприяння у поданні декларації у Центрах обслуговування платників. 

 Сектор інформаційної взаємодії ГУ  ДПС у Волинській області