За підсумками першого півріччя 2023 року волинські працедавці спрямували на соціальні потреби 4 мільярди 634 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на понад 1 мільярд гривень більше проти аналогічного періоду торік.
«Позитивна динаміка надходжень єдиного внеску свідчить про дотримання більшістю волинських працедавців вимог законодавства у сфері оплати праці. Саме завдяки таким представникам легального бізнесу держава отримує кошти, які дозволяють фінансувати видатки на захист і забезпечення соціально вразливих груп населення», - коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.
Посадовець підкреслив, що фактор відповідальності бізнесу надзвичайно важливий для своєчасного надходження коштів для потреб соціального захисту.
«Натомість практика використання незадекларованої праці наносять невиправної шкоди обороноздатності країни, оскільки бюджети всіх рівнів втрачають потенційні надходження. Щоб запобігти таким фактам, податкова служба об’єктивно та неупереджено аналізує подану працедавцями звітність, працює індивідуально з кожним, хто ігнорує податкове законодавство, рекомендує та переконує відмовитися від практики мінімізації сплати податків за рахунок інтересів держави та найманих осіб», - підсумував Сергій Лисеюк.
У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: відповідальна позиція волинського бізнесу заслуговує на найвищу оцінку, оскільки кожна сплачена гривня на соціальні потреби – це реальна фінансова допомога державі, яка навіть в умовах війни виконує свої зобов’язання у сфері соціального захисту населення.
Нагадаємо, що задля ефективної легалізації трудових відносин податківці Волині консолідували зусилля з фахівцями Держпраці.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області