Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Обов’язки у зв’язку з наявністю конфлікту інтересів

опубліковано 25 липня 2023 о 08:21

Держслужбовці та особи, зазначені у пп. 1, 2 ч. 1 ст. 3 Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700 «Про запобігання корупції», для запобігання та врегулювання конфлікту інтересів зобов’язані вживати 4 основні дії, - нагадують у секторі з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Волинській області.

Зокрема, посадові особи зобов’язані:

-вживати заходів щодо недопущення виникнення реального та потенційного конфлікту інтересів;
-повідомляти про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів;

-не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів;

-вживати заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Безпосередній керівник особи або керівник органу, до повноважень якого належить звільнення/ініціювання звільнення з посади, зобов’язаний:

·після отримання повідомлення про наявність конфлікту інтересів прийняти рішення щодо врегулювання конфлікту інтересів у підлеглої особи протягом 2-х робочих днів. Також керівник має повідомити відповідну підлеглу особу про прийняте рішення;

·якщо йому стало відомо про наявність конфлікту інтересів (від інших осіб, із повідомлень про корупцію, з листів НАЗК тощо), вжити передбачених Законом заходів для запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у підлеглої особи.

Якщо ж Ви володієте інформацією щодо протиправних дій з боку службових осіб Головного управління ДПС у Волинській області, то її можна повідомити у будь-який зручний спосіб, зокрема:

- з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: 43027, м. Луцьк, вул. Київський майдан, 4; 

- на електронну адресу vl.official@tax.gov.ua; 

- засобами телефонного зв’язку через працівників сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Волинській області, на номер (0332)777-171, (IP)7171. 

Повідомлення про корупцію може бути здійснено як працівниками податкової служби, так і представниками бізнесу, громадянами, без зазначення авторства, тобто анонімно з використанням будь-якого каналу зв’язку. 

Таке анонімне повідомлення про порушення антикорупційного законодавства підлягає обов’язковому розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосуватиметься конкретної особи та міститиме фактичні дані, які можуть бути перевірені.  

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області