За підсумками січня-листопада 2023 року волинські працедавці спрямували на соціальні потреби 8 мільярдів 424 мільйони гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Сума перерахованого єдиного внеску в області на понад 1,1 мільярда перевищує аналогічні надходження торік.
Завдяки соціально відповідальній позиції працедавців та якісному адмініструванню позитивну динаміку надходжень єдиного внеску буде збережено до завершення фінансового року, - прогнозують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.
Всупереч труднощам воєнного часу господарюючі суб’єкти області щомісяця роблять вагомий фінансовий внесок у спроможність держави фінансувати соціальні видатки, водночас забезпечуючи право працівників на гідний соціальний захист. Ця відповідальна позиція бізнесу заслуговує на найвищу оцінку, оскільки допомагає державі фінансувати соціальні видатки.
Водночас у податковій службі наголошують: фінансування соціальних видатків державою залежить від податкової дисципліни всіх платників податків.
Тобто, офіційне працевлаштування найманих осіб, які працюють у бізнес-проєктах, - вимога закону до всіх роботодавців. Саме легальне робоче місце гарантує найманій особі соціальний захист і передбачає сплату податків до бюджету.
Нагадаємо , що порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців. Він включає три основні кроки:
- укладення трудового договору;
- оформлення наказу про прийняття на роботу;
- повідомлення Державної податкової служби.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області