Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Волині – позитивна динаміка надходжень до держбюджету

опубліковано 10 травня 2024 о 08:56

Платники податків Волині впродовж січня-квітня 2024 року спрямували до загального фонду держбюджету 2 мільярди 585 мільйонів гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області. 

Це на 21,9 відсотка більше проти аналогічного періоду торік.  

Ріст показників сплати податків до загального фонду держбюджету на 463,5 мільйона гривень дозволяє прогнозувати сталі податкові надходження в майбутньому, - констатують у Головному управлінні ДПС у Волинські області

«В умовах, коли бізнес активно адаптується до обставин воєнного часу, ДПС працює над удосконаленням процесів адміністрування податкових платежів. Попередження та виявлення ризиків несплати – головний акцент нашої роботи з компаніями, які намагаються ухилитися від виконання податкових зобов’язань. Запобігти зловживанням, насамперед,  важливо для наповнення бюджету. Разом з тим, створення рівних конкурентних умов для реального сектору економіки - основа фінансової стабільності», - коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. 

Посадовець особливо підкреслив, що позитивної динаміки надходжень до держбюджету досягнуто не шляхом податкового тиску. Серед чинників, які сприяють ритмічним податковим надходженням – сучасні інформаційні рішення для якісного податкового супроводу та конструктивний діалог із платниками податків.  

 Сплачуючи податки, кожен робить  вагому інвестицію у майбутню перемогу над ворогом, - нагадують у податковій службі та пропонують взаємодіяти з ДПС дистанційно.   

Довідково: про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів і строки подання звітності,  інформацію щодо сплати податків і податкового боргу можна дізнатися через Електронний кабінет

Сектор інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області