Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Головний акцент - на роз’яснення антикорупційного законодавства

опубліковано 17 травня 2024 о 08:28

У Головному управлінні ДПС у Волинській області вживають комплекс заходів, спрямованих на запобігання, виявлення та припинення корупційних правопорушень з боку посадових осіб ДПС, забезпечення їх безпеки та захисту від протиправних посягань при виконанні ними службових обов’язків, -  інформує сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області. 

Зокрема, консультаційну та методичну допомогу з питань дотримання антикорупційного законодавства працівники сектору надають постійно у рамках інформаційно-роз’яснювальних та профілактичних заходів.  Упродовж січня-квітня 2024 року працівники сектору провели 246 таких заходів, а саме виступи, бесіди та зустрічі у трудових колективах.

У разі потреби також надається індивідуальна консультаційна та методична допомога  працівникам органів ДПС в області, зокрема щодо врегулювання конфлікту інтересів чи дотримання вимог антикорупційного законодавства під час відображення відомостей в електронних деклараціях. Так з початку поточного року працівниками підрозділу здійснено належні заходи для врегулювання відповідно до вимог антикорупційного законодавства 34 конфліктів інтересів.                                   

Нагадаємо, що про факти зловживань, можливі порушення антикорупційного законодавства посадовцями податкової служби варто інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області на електронну адресу vl.kor@tax.gov.ua, або за номером телефону у м. Луцьку (0332)777171, ІР (033)7127. 

ВАЖЛИВО! Інформація у такому повідомленні повинна стосуватися конкретної особи та містити фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплена доказами.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області