Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Із доходів волинян сплачено на 10 відсотків більше військового збору

опубліковано 10 липня 2024 о 08:23

За підсумками першого півріччя 2024 року з доходів волинян сплачено 381,6 мільйона гривень військового збору. Сума перерахованого до держбюджету військового збору в області на 35,6 мільйона перевищує аналогічні показники торік.

Завдяки збереженню робочих місць і дотриманню гарантій в оплаті праці соціально відповідальним бізнесом показники сплати військового збору перевищують минулорічні на понад 10 відсотків,  - констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.  

«Гідна відсіч загарбникові передбачає належне фінансове забезпечення оборонних заходів. Завдяки працедавцям, які дбають про офіційні робочі місця та соціальний захист працюючих, бюджет щомісяця отримує кошти для фінансування захисту країни. Без жодного перебільшення сплачені нам податки – це підтримка обороноздатності країни, що критично важлива для протидії військовій агресії рф. Тому кожен, хто працює легально, або ж прозоро декларує доходи та сплачує податки, робить особистий внесок у належне фінансування національного війська», - коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що 31 липня поточного року - останній день, коли громадяни- декларанти зобов’язані перерахувати податки до бюджету за підсумками кампанії декларування доходів, отриманих у 2023 році.  

  Довідково: про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів і строки подання звітності,  інформацію щодо сплати податків і податкового боргу можна дізнатися через Електронний кабінет.  Або ж завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте більше сервісів.      

Сектор інформаційної взаємодії

             Головного управління ДПС у Волинській області