За підсумками січня-серпня 2024 року з легальних доходів волинян сплачено 511,2 мільйона гривень військового збору. Сума перерахованого до держбюджету військового збору в області на 47,1 мільйона, або на 10,1 відсотка перевищує аналогічні показники торік.
Основне джерело надходжень військового збору – відрахування із легально виплаченої заробітної плати. Тому кожен працівник, який має офіційне робоче місце, долучається до фінансування української армії, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.
«Дбати про фінансування армії повинен кожен відповідальний громадянин держави. Тож якщо ви працюєте легально – щомісяця робите вагомий внесок в обороноздатність країни. Роботодавці, які використовують лише задекларовану працю, теж підтримують країну чесною сплатою податків і водночас піклуються про соціальний захист своїх працівників», - коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.
Посадовець підкреслив, що існуючі неофіційні робочі місця – це втрати бюджету та позбавлення найманих осіб соціального захисту від держави у разі настання страхового випадку. Фахівці ДПС в межах компетенції вживають комплекс заходів, передусім роз’яснювального характеру з тим, щоб не допустити бюджетних втрат і порушення прав громадян на гідну оплату працю та соціальні виплати.
Нагадаємо, що порядок оформлення трудових відносин із найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців. Він включає три основні кроки:
- укладення трудового договору;
- оформлення наказу про прийняття на роботу;
- повідомлення Державної податкової служби.
Зразкова податкова дисципліна та чесна сплата податків – це надзвичайно важливі передумови для перемоги над загарбником, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області та висловлюють щиру вдячність платникам податків, які дбають про фінансове забезпечення держави під час боротьби з ворогом.
Сектор інформаційної взаємодії
головного управління ДПС у Волинській області