Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Відомості про доходи можна отримати онлайн: скористайтеся електронними сервісами ДПС

опубліковано 25 лютого 2025 о 10:41

Наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2025 № 39 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.01.2025 за №157/43563, внесено зміни до форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, який починаючи з 2025 року подавається щомісяця.

Починаючи з 26.02.2025 року інформація про доходи з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків надається за період до 2021 року - поквартально, а починаючи з 01.01.2021 - помісячно. Інформація про суми доходів, отриманих самозайнятими особами, відповідно до поданих податкових декларацій платника єдиного податку фізичної особи – підприємця надається поквартально, відповідно до податкової декларації про майновий стан і доходи - раз на рік. Відомості за останній звітний період (місяць) надаються через 25 календарних днів після його закінчення.

Станом на сьогодні реалізовано можливість отримання громадянами відомостей про доходи, починаючи з 1998 року, в т.ч. за січень 2025 року.

Відомості про доходи також можна отримати в електронному вигляді без візиту до контролюючого органу за допомогою електронних сервісів ДПС - «Електронний кабінет платника» та мобільний застосунок «Моя податкова».

Для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела/суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку та військового збору користувачу необхідно мати кваліфікований електронний підпис. Запит на отримання такої інформації надсилається у приватній частині Електронного кабінету або мобільного застосунку «Моя податкова». Відповідь на запит можна переглянути у вкладці «Вхідні/Вихідні документи».

Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору засвідчені кваліфікованою електронною печаткою ДПС та є аналогом документа, виданого контролюючим органом у паперовій формі.

Перевірити правовий статус підпису можна на офіційному веб-сайті центрального засвідчувального органу за покликанням: https://czo.gov.ua/verify  в розділі «Довірчі послуги» → «Перевірити підпис».

Управління податкових сервісів

Головного управління ДПС у Волинській області