Державна податкова служба прагне ефективної та надійної комунікації із кожним платником податків. Таку взаємодію забезпечує електронний кабінет ДПС, що є лідером серед цифрових державних платформ.
Про це учасників засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Волинській області поінформувала начальник управління податкових сервісів Інна Сцьольна.
«Популярність ІТ-рішень, які впроваджує Державна податкова служба України, - цілком виправдана, оскільки податкові сервіси дозволяють спростити виконання зобов’язань, є зручними та ефективними для платників. Відповідно бізнес і громадяни отримуватимуть податкові послуги швидше та в зручний для себе час», - наголосила Інна Сцьольна.
Посадовиця особливо підкреслила, що у Національній стратегії доходів цифровізації належить особлива роль, оскільки реформування податкової системи передбачає удосконалення процедур податкового адміністрування через запровадження сучасних податкових сервісів.
«Наразі в області відсоток звітності, поданої в електронній формі, становить майже 99%, що на 0,5% більше аналогічного періоду минулого року. Окрім звітності, платники податків мають змогу дистанційно отримати інші послуги, зокрема сформувати витяги з реєстру платників ПДВ, платників єдиного податку, подати заяви щодо реєстрації, внесення змін, отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, зареєструвати РРО та ПРРО тощо. Фізичні особи також можуть завантажити мобільний застосунок «Моя податкова» і бути на зв’язку з податковою службою постійно», - звернула увагу учасників засідання Інна Сцьольна.
Нагадаємо, що «Моя податкова» - безкоштовний мобільний застосунок, створений Державною податковою службою України для того, щоб забезпечити громадянам простий і зручний інструмент для отримання основних електронних сервісів податкової служби.