Шануючи національні традиції, в День вишиванки чимало працівників ГУ ДПС у Волинській області, дотрималися національного дрес-коду.
Тож у колекції вишиванок волинських податківців, власноруч вишитих чи придбаних у сучасних майстрів, цього дня можна побачити традиційні орнаменти з усіх куточків України.
Втім, особлива увага - саме місцевим етнічним мотивам, які під час тематичного дефіле продемонстрували прихильниці традиційного українського одягу з ансамблю народного танцю «Волиняночка».
Українці цілком справедливо вважають, що наше національне вбрання, а особливо вишиванка – це справжня гордість народу. Традиційна українська вишита сорочка ще й унікальний творчий витвір, який у кожному регіоні країні має свої особливості, тематику і техніку виконання.
Однак, незалежно від того, який малюнок прикрашає українську вишиванку – червоно-чорний орнамент Волині, різнобарв’я гуцульської гладі, багатий колорит вишиваних виробів центру формування українського народу чи стримана розкіш вишиванок південних та східних областей, через мову вишитих символів і кольорів українці здавна передавали прийдешнім поколінням та світу свою філософію і культуру.
Як і рідна українська мова, що за ствердженням чималої кількості дослідників належить до найбільш милозвучних мов світу, українська вишиванка – впродовж тисячоліть незмінний атрибут існування незалежного, самобутнього, прадавнього та єдиного народу.
ФОТОМАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ