Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Волині надходження єдиного внеску перевищили 4 мільярди гривень

, опубліковано 16 травня 2025 о 08:15

За підсумками січня - квітня 2025 року волинські працедавці перерахували 4 мільярди 30 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Надходження єдиного внеску в області перевищують минулорічні показники на 880 мільйонів гривень.  

Позитив у надходженнях єдиного внеску, а наразі це плюс 28 відсотків проти аналогічного періоду торік, фіксують  щомісяця, що дає підстави для  оптимістичного прогнозу щодо надходжень цього платежу впродовж усього року, - констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.  

 «Дотримання податкової дисципліни під час оплати праці – визначальний чинник стабільних надходжень низки платежів, а саме ПДФО, військового збору та єдиного соціального внеску. Позитивна динаміка, що має місце у показниках сплати цих платежів переконує у відповідальній позиції наших працедавців, які у своїй більшості дотримуються соціальних гарантій в оплаті праці. Цей момент надзвичайно важливий, оскільки кожен найманий працівник з легальним працевлаштуванням може розраховувати на підтримку держави у випадку хвороби чи отримає належне пенсійне забезпечення в майбутньому», - коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Оксана Левчук. 

Водночас фахівці податкової служби забезпечують уважне та якісне опрацювання поданих працедавцями звітних документів з тим, щоб запобігти фактам  недотримання  вимог закону у сфері оплати праці.

 У податковій службі наголошують: сплачений єдиний внесок за кожного працівника – це надходження до бюджету, з яких фінансуються соціальні видатки держави сьогодні, а в майбутньому – це гарантії соціального захисту кожному, хто має офіційне робоче місце. 

Нагадаємо, що забезпечення фінансової стабільності країни через збереження рівня мобілізації доходів та, як наслідок,  зменшення потреби держави у зовнішньому фінансуванні – пріоритети Національної стратегії доходів, яка передбачає поетапне удосконалення процедур податкового адміністрування.