Законом № 4113 внесено зміни до пункту 161 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Кодексу, якими передбачено, що військовий збір, зокрема, для юридичних осіб – платників єдиного податку третьої групи, встановлюється у розмірі 1 відсоток від доходу, визначеного згідно із статтею 292 Кодексу, з 1 січня 2025 року по 31 грудня року, у якому буде припинено або скасовано воєнний стан.
Платники єдиного податку третьої групи (юридичні особи) вперше мають відображати суми військового збору у складі податкової декларації платника єдиного податку за І квартал 2025 року. Граничний термін подання – 12 травня 2025 року.
Граничний термін сплати суми військового збору зазначеними платниками за І квартал 2025 року – не пізніше 20 травня 2025 року.
Відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 №11 «Про бюджетну класифікацію» із змінами та доповненнями, військовий збір сплачується (перераховується) платниками за кодом класифікації доходів бюджету:
11011800 – «Військовий збір, що підлягає сплаті юридичними особами, які перебувають на спрощеній системі оподаткування (ІІІ група)».
Управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС у Волинській області