Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Волині майже 5 тисяч господарюючих суб’єктів отримують документи від ДПС через електронний кабінет

, опубліковано 10 червня 2025 о 08:37

Відколи ДПС запропонувало послугу отримання документів від податкової служби через електронний кабінет, заяви про бажання листування з податковою службою онлайн  подали майже 5 тисяч суб’єктів господарювання області.

Про це під час онлайн-зустрічі з платниками акцизного податку повідомила начальниця відділу ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, розгляду звернень державних органів, податкових сервісів, організації роботи ЦОП та надання адміністративних послуг управління податкових сервісів ГУ ДПС у Волинській області Оксана Моржинська. 

У переліку  платників податків, які всю кореспонденцію з ДПС ведуть в електронному вигляді –  майже 3,1 тисяча  підприємців - фізичних осіб і майже 1,9 тисячі  юридичних осіб. А з початку поточного року  заяву про бажання отримувати листи з податкової в електронному кабінеті подали понад 2,7 тисячі платників податків Волині. 

Щоб спілкуватися з ДПС в електронному форматі варто подати заяву про бажання отримувати документ через Електронний кабінет (J/F 1391602), - нагадують у податковій службі. 

Листування податкових органів з платниками податків, які подали заяву про бажання отримувати документи через Електронний кабінет, здійснюється засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» шляхом надсилання документа в Електронний кабінет з одночасним надісланням платнику податків на його електронну адресу інформації про вид документа, дату та час його надіслання. 

Нагадаємо, що функціональні можливості електронного кабінету постійно вдосконалюються та дозволяють на якісно новому рівні спілкуватися з податковою службою, виконувати податкові зобов’язання без особистого контакту з податковим інспектором.  

До слова, створення та впровадження сучасних цифрових рішень податкового адміністрування – серед головний цілей Національної стратегії доходів, яка передбачає удосконалення процедур податкового адміністрування та необхідна для забезпечення потенціалу задоволення фіскальних потреб у середньостроковій перспективі. Вона також підтримує економічне зростання через зменшення нерівності та неефективності в політиці та адмініструванні доходів.