Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Волинські податківці долучилися до дискусії з питань правозастосування при розгляді податкових спорів

опубліковано 16 червня 2021 о 11:17

Практика розгляду судових  справ щодо реєстрації податкових накладних та скасування рішень про віднесення платника податків до категорії ризикових, строків звернення до суду після застосування процедури адміністративного оскарження та питання поновлення строків на апеляційне, а також касаційне оскарження рішень після повернення апеляційних/касаційних скарг з причин несплати судового збору при відсутності бюджетних асигнувань стала темою дискусії під час зустрічі представників Державної податкової служби України та Восьмого апеляційного адміністративного суду за участі Верховного суду України у Львові в рамках «круглого столу».

У заході  взяв участь заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Богдан Шинкарчук.

«Дискусія щодо найбільш актуальних та досить часто спірних питань між юристами податкової служби та представниками судової гілки влади – обопільно корисна. Представники головних управлінь отримали нагоду ознайомитися з позицією судової гілки влади щодо вирішення спорів між платниками і податковою службою з перших уст. Важливо, що такий живий діалог допомагає взаєморозумінню та підвищенню ефективності супроводження в судах судових спорів», - зазначив заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Богдан Шинкарчук.

У зустрічі взяли участь керівники ДПС та головних управлінь ДПС західного регіону, голова та судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду, судді Восьмого апеляційного адміністративного суду та Львівського окружного адміністративного суду, а також науковці юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області