Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Любомльські податківці розповідають про одноразове добровільне декларування відвідувачам Центру обслуговування платників

опубліковано 22 вересня 2021 о 08:27

Любомльські податківці щоденно спілкуються з питань одноразового добровільного декларування з відвідувачами Центру обслуговування платників.  

Діалог з громадянами щодо можливості одноразово задекларувати активи, придбані за доходи без оподаткування, як правило, конструктивний.

«Ми маємо гарної якості тематичну друковану продукцію, що у доступній формі розповідає про активи, що можуть бути задекларовані, а також інформуємо про запропоновані державою ставки оподаткування. Потенційних декларантів на Любомльщині небагато. Однак, кожен, хто має право на одноразове добровільне декларування, повинен отримати максимум необхідної інформації», - зазначає начальник Любомльської ДПІ Наталія Пастощук.

Нагадаємо, що одноразова добровільна декларація у рамках податкової амністії подається лише в електронному вигляді.

Корисною для потенційних декларантів буде інформацію про особливості одноразового добровільного декларування на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Також щосереди фахівці ГУ ДПС у Волинській області відповідають на запитання громадян щодо податкової амністії за номером телефону «гарячої» лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з 10.00 до 12.00.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області