Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Камінь-каширські спрощенці поповнили бюджети на 26,6 мільйона гривень єдиного податку

опубліковано 29 листопада 2022 о 08:35

Господарюючі суб’єкти-спрощенці Камінь-Каширщини у січні-жовтні 2022 року сплатили до місцевих бюджетів 26,6 мільйона гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку на 23,3 відсотка перевищують показники аналогічного періоду торік.  

Найбільшу суму єдиного податку до бюджетів громад Камінь-Каширщини сплатили підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Їх внесок - 25,8 мільйона гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 733 тисячі гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 70 тисяч гривень єдиного податку.

У податковій службі нагадують, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Успішна протидія військовій агресії ворога вимагає бездоганної податкової дисципліни. Тож, ДПС просить усіх платників, котрі провадять діяльність, своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів. 

Нагадаємо, що представникам підприємництва податкова служба пропонує  зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет.

Щодо фізичних осіб, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

До 1 березня 2023 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області