Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Спрощенці м. Володимира сплатили до місцевого бюджету 22,2 мільйона гривень єдиного податку

опубліковано 29 листопада 2022 о 08:36

Господарюючі суб’єкти-спрощенці м. Володимира у січні-жовтні 2022 року сплатили до міського бюджету 22,2 мільйона гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку в княжому місті перевищують аналогічні показники торік.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджету громади сплатили підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування в м. Володимирі.  Їх внесок  – 19,7 мільйона гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету понад 1,8 мільйона гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 713 тисяч гривень єдиного податку.

У податковій службі нагадують, що єдиний податок зараховується до місцевого бюджету. Тобто, використовується органами місцевого самоврядування для забезпечення функціонування об’єктів критично важливої інфраструктури. А це означає, що кожен платник долучаються до спроможності громад самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області. Успішна протидія військовій агресії рф вимагає бездоганної податкової дисципліни. Тож, ДПС просить усіх платників, котрі провадять діяльність, своєчасно перераховувати передбачені законом податки до бюджетів усіх рівнів. 

Нагадаємо, що представникам підприємництва податкова служба пропонує зручний та сучасний дистанційний формат спілкування та звітування через Електронний кабінет.

Щодо фізичних осіб, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без сплати податків, то саме зараз можна скористатися правом на податкову амністію, - нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

З 1 вересня 2021 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області