Мешканці Ратнівщини можуть отримати консультаційну та практичну допомогу з питань налаштування мобільного застосунку «Моя податкова» у місцевій державній податковій інспекції.
Це нове ІТ-рішення ДПС стане в нагоді громадянам, які у будь-який зручний час можуть отримати інформацію щодо нарахувань і сплати податків, власних реєстраційних даних, наявності заборгованості перед бюджетом тощо.
Начальниця Ратнівської ДПІ Оксана Більчук розповідає, що у податковій інспекції забезпечено належну роз’яснювальну роботу з громадянами.
«Ми наголошуємо кожному відвідувачі, що навички дистанційного спілкування з податковою службою – корисні кожному платнику податків. Отримання інформації онлайн, звірка даних, звітування та сплата податків за допомогою персонального гаджета економлять час, пропонуємо платникам податків взяти участь у тематичних тренінгах», - зазначає Оксана Більчук.
Нагадаємо, що актуальна податкова інформація доступна у мобільному застосунку «Моя податкова» 24/7. Завантажуйте застосунок «Моя податкова» в AppStore або GooglePlay, ідентифікуйтеся онлайн за допомогою файлового або хмарного КЕП будь-якого надавача та використовуйте електронні сервіси ДПС.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області