Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Волині до держбюджету сплачено 315,7 мільйона гривень податку на додану вартість

опубліковано 11 березня 2020 о 09:23

Протягом січня-лютого 2020 року на Волині до державного бюджету сплачено 315,7 мільйона гривень податку на додану вартість. Сума зібраного ПДВ на 29 відсотків перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

Оскільки в процес адміністрування ПДВ активно впроваджуються сучасні інформаційні технології, ріст сплати цього податку- очікуваний, - констатують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Саме електронний формат звітування та взаємодії платників ПДВ з фахівцями податкової служби повністю відповідає запитам бізнесу та вимогам більш якісного податкового супроводу платників податків. Вагомий ріст сплати податку на додану вартість власне і є показником ефективності роботи фахівців ДПС у напрямку протидії можливим ризикам несплати та формуванню так званого схемного податкового кредиту. Завдяки новим технологічним рішенням, що поетапно втілюються, сумлінний бізнес отримує кращі умови для своєї діяльності, а бюджет - надходження», - наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Посадовець підкреслив, що у січні-лютому 2020 року волинському бізнесу відшкодовано 101,5 мільйона гривень ПДВ.

 

Сектор комунікацій Головного управління  

ДПС у Волинській області