Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Підприємці-спрощенці Любомльщини сплатили до місцевих бюджетів понад 8,7 мільйона гривень єдиного податку

опубліковано 07 липня 2021 о 08:21

Підприємці-спрощенці м. Любомля та Любомльського району  протягом січня-червня 2021 року сплатили до місцевих бюджетів понад 8,7 мільйона гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку за підсумками першого півріччя поточного року на 20,5 відсотка перевищують минулорічні показники за аналогічний період.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад Любомльщини  сплатили підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Внесок цих підприємців-фізичних осіб  – майже 7,8 мільйона гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 568 тисяч гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 397 тисяч гривень єдиного податку.

Процес спілкування платників з податковою службою нині активно відбувається в режимі онлайн. Чимало інформації та послуг, яких потребують платники податків, доступні в Електронному кабінеті. Тобто, зі свого персонального комп’ютера можна отримати інформацію з баз даних, роз’яснення чи послугу, -звертають увагу в податковій службі Волині.

Нагадаємо, що спілкуватися з податковою службою дистанційно можна за допомогою сервісу «InfoTAX»

 Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області