Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Міський бюджет Нововолинська отримав 17,1 мільйона гривень єдиного податку

опубліковано 07 липня 2021 о 08:24

Підприємці-спрощенці м. Нововолинська протягом січня-червня 2021 року сплатили до міського бюджету 17,1 мільйона гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку в  місті за підсумками першого півріччя поточного року на 10,7 відсотка перевищують минулорічні показники за аналогічний період.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджету громади сплатили підприємці- фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування в м. Нововолинськ. Внесок цих підприємців-фізичних осіб  – 15,8 мільйона гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету майже 1,3 мільйона  гривень єдиного податку. За цей же час сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджет на 76 тисяч гривень єдиного податку.

Процес спілкування платників з податковою службою нині активно відбувається в режимі онлайн. Чимало інформації та послуг, яких потребують платники податків, доступні в Електронному кабінеті. Тобто, зі свого персонального комп’ютера можна отримати інформацію з баз даних, роз’яснення чи послугу, -звертають увагу в податковій службі Волині.

Нагадаємо, що спілкуватися з податковою службою дистанційно можна за допомогою сервісу «InfoTAX».

 Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області