Головне управління ДПС
у Волинській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про особливості одноразового добровільного декларування волиняни можуть дізнатися з тематичної листівки

опубліковано 12 серпня 2021 о 08:33

Тематична листівка «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування», підготовлена фахівцями сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області, містить максимум корисної інформації щодо термінів, об’єктів та ставок спеціального збору, який сплачуватимуть декларанти в рамках податкової амністії.

Потенційні декларанти також можуть ознайомитися з положеннями пропонованої податкової амністії на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області.

Нагадаємо, що відповідно до вимог Закону України від 15.06.2021 №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» одноразова (спеціальна) добровільна декларація подається виключно декларантом в електронній формі.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Щосереди громадяни мають можливість отримати консультації щодо подання одноразової добровільної декларації за номером телефону гарячої лінії в м. Луцьку (0332) 777-106 з до 10.00 до 12.00.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області