За підсумками січня-жовтня 2023 року волинські працедавці спрямували на соціальні потреби 7 мільярдів 719 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Сума перерахованого єдиного внеску в області на понад 1,2 мільярда перевищує аналогічні надходження торік.
Завдяки соціально відповідальній позиції працедавців та якісному адмініструванню позитивну динаміку надходжень єдиного внеску буде збережено до завершення фінансового року, - прогнозують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.
Водночас у податковій службі наголошують: фінансування соціальних видатків державою залежить від податкової дисципліни всіх платників податків.
Тобто, офіційне працевлаштування найманих осіб, які працюють у бізнес-проєктах, - вимога закону до всіх роботодавців. Саме легальне робоче місце гарантує найманій особі соціальний захист і передбачає сплату податків до бюджету.
Нагадаємо , що порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців. Він включає три основні кроки:
- укладення трудового договору;
- оформлення наказу про прийняття на роботу;
- повідомлення Державної податкової служби.
Кожна сплачена гривня на соціальні потреби – це реальна фінансова допомога державі, яка навіть в умовах війни виконує свої зобов’язання щодо соціального захисту населення. Тож лише за умови дотримання вимог закону у сфері оплати праці країна матиме кошти для фінансування соціальних видатків, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.
Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області