Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

До уваги платників податків! Інформація про рівень податкової ефективності з податку на додану вартість публікується на вебпорталі ДПС

опубліковано 16 травня 2024 о 09:58

З метою залучення до державного бюджету України надходжень з податку на додану вартість, працівники управління оподаткування юридичних осіб проводить моніторинговий аналіз показників податкової звітності з ПДВ та даних податкових баз щодо встановлення можливих ризиків мінімізації податку.

Одним із критеріїв відбору платників для проведення аналізу податкової звітності з ПДВ є показник податкової ефективності з податку на додану вартість (співвідношення задекларованої суми ПДВ до сплати у рядку 18 декларації до задекларованого обсягу постачання у рядках 1.1А,1.2А і 1.3А).

Так, на вебпорталі ДПС України на постійній основі публікуються показники податкової ефективності з податку на додану вартість в розрізі галузей економіки України. Дані показники зіставляються з коефіцієнтом податкової ефективності по окремій галузі області при проведенні камеральної перевірки декларацій та подальшого аналізу фінансово-господарської діяльності СГД.

Ознайомитися з інформацією щодо окремих показників декларування податку на додану вартість по галузям та рівня податкової ефективності з податку на додану вартість в розрізі КВЕД за березень 2024 року можна за посиланням.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області